Hizmetlerimiz

TAAHHÜT

Ayvacı Yapı; uluslararası düzeyde dizayn, proses ve inşaat müteahhiti olarak hizmet vermektedir. Üst yapı inşaatına dair her çeşit taahhüt hizmetini gerçekleştirebilmektedir. Tasarım süreçlerinde kullandığı gelişmiş teknoloji altyapısıyla uluslararası teknolojik proses partnerliğine yatkın hizmet sunmaktadır.

YATIRIM

Ayvacı Yapı gayrimenkul ve yatırım sektöründe öncü firmalardan biridir. Hizmetleri içerisinde yatırım planlama, arazi geliştirme ve yönetme hizmetleri yer almaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Ayvacı Yapı, üst yapı inşaatına dair yatırım yapmak isteyen yatırımcıların tek seferde bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yatırımcılarla imzalanan sözleşme sonrasında ilgili arsanın imar uygulama süreçlerinden başlayarak fizibilite-karlılık raporlarının hazırlanması, mimari ve mühendislik tasarımları, resmi süreçlerin yürütülmesi, üretim ve pazarlama, satış yönetim planına kadar tüm sürecin yönetimini içeren Proje Yönetimi, yerli ve yabancı yatırımcılara Ayvacı Yapı tecrübesi ve güvencesi ile yatırım yapma imkanı sunmaktadır.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Ayvacı Yapı; yüklenici, arsa sahibi ve kat malikleri olmak üzere dönüşüm projelerinin tüm paydaşlarının kazancını göz önünde bulundurarak hizmet sağlamaktadır.